heb mijn vader verloren een kanker

Ben je op zoek naar een lotgenoot?
Dan kun je hier een oproep plaatsen.
zonnetje

heb mijn vader verloren een kanker

Berichtdoor zonnetje » Wo 11 Aug 2004 21:20

:oops: :cry: :wink

hallo ik heet nathalie ik ben 26 jaar

ik heb 24 maart mijn vader verloren aan botkanker en prostaatkanker in verstaduim dat er niks meer aan gedaan kon worden en daar heb ik het heel erg moeilijk mee gehad, en hij is nog bij de arts geweest en die zij eerst dat er niets aan de hand was en een maand later zat hij helemaal
vol met uitzaaieningen en toen was het te laat en bestralingen hadden ook geen zin meer en cemo ook geen zin meer had hij is overleden op 24 maart 2004 en dat is voor ons heel erg moeilijk geweest en toen op de crematie stond de kist op een verhooging toen had ik het geveol van hij stapt er zo weer uit maar zo was het niet en toen na de crematie toen we terug liepen naar de aula gingen de tranen bij mij pas lopen en toen heb ik ook gereopen papa ik hou van jou.


nathalie mouthaan

Gast

Berichtdoor Gast » Zo 05 Sep 2004 22:07

:oops: :cry: hoi nathalie

meid wat erg voor je ,ik weet precie wat je meemaakt ik ben zelf een paar jaar geleden mijn moeder kwijtgeraak twas toen net 20. aan borstkanker en alles wat er bij kwam . we hebben 7 hele lange slechte jaren gehad amputatie chemo bestralingen enz maar het mocht niet baten .mijn moeder was 42 dat ze overleed en is inmiddels alweer bijna 10 jaar geleden maar nog heb ik het er onwijs moeilijk mee .ik kan het geen plaatsje geven .

meid heeel veel sterkte verder :| en hoop dat je dit grote velies een plaatstje kan geven

liefs cynthia


Terug naar “Lotgenoten oproepen”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten